Warszawa 16-17.12.2006 - Międzynar. Wystawa Kotów Rasowych

W dniach 16 i 17 grudnia odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Warszawie. Wystawę organizował Murator przy udziale naszego patronackiego klubu.

Mimo dużego zapału i chęci organizator specjalnie się nie spisał - wielu hodowców narzekało na niedogodności i ogólny bałagan. Pamiętając poprzednie wystawy organizowane przez PFA, ta wiele miała do życzenia pod względem organizacyjnym. Pomijając niedogodności nasi klubowicze spisali się na medal i stawili dość dużą gromadką.

W wystawie brały udział koty z hodowli Milken, Cat Hut, Chocobo, Felis Fabularis, Sepis, Szafir Point i Nanona Cat.

Kocięta pani Wandy z Cat Hut okazały się najlepszym miotem kat I w dniu 16 grudnia, a 17 były nominowane. Jej kastratka CH KARMINA Chocobo*PL w oba dni wystawy okazała się najlepsza i dwukrotnie otrzymała CAP i BIS NEUTER. Zaś SELENA Chocobo*PL z tej samej hodowli zdobyła BOS kat I. Kociaki z hodowli Szafir Point również spisały się świetnie - Salim dostał NOM BIS, a malutka koteczka BELLAMY otrzymała Ex 1. DENIS z Felis Fabularis otrzymała Ex 1, BIV i NOM BIS, natomiast CHERUBIN Nanona Cat*PL z tej że hodowli EX1 i bardzo zachwycił tak sędziów, jak i zwiedzających. CYPIS z hodowli Sepis zbiera dzielnie tytuły do INTER-a - idzie mu świetnie i życzymy naszemu pupilkowi dalszych sukcesów. Hodowlę Milken reprezentowała piękna FELISHA z Thalgau*Cz zdobywając Ex 1 - oby tak dalej :))

Dla naszych klubowych kotów wystawa udana, choć jako patronacki klub PFA mogło nas troszkę wyróżnić ... Trudno, stało się. Mamy nadzieję, że przyszłe wystawy będą coraz lepsze - oby takie, jak pierwsze, które każdy z nas zapamiętał, jako bardzo udane.
Ewa Kozłowska
Zapraszamy do oglądnięcia fotorelacji.
Autorami zdjęć są:
Ewa Kozłowska, Joanna Dudek, Marta Drzewucka, Andrzej Stablewski.

zdjęcia >>>