FINCH NEST*PL

Hodowca:Zieba Bożena
Województwo:śląskie
Miejscowość:Czechowice-Dziedzice
Telefon:32/215 50 75, 694 451 510
E-mail:finchnest@sck.pl
WWW:www.finchnest.sck.pl/
Info:

A ZACZĘŁO SIĘ TAK: Pewnego razu wprowadziła się do nas kotka,a była już bardzo stara. Widocznie wiedziała ,że jest nam smutno po stracie psa. Nazwałam ją Koteczką i ona uczyła mnie jak wygląda Koci Świat. Niedługo potem zamieszkał z nami Buldożek Franc. OTYS/OSKAR/ i zaprzyjażnił się z Koteczką. Przyszedł dzień, że Koteczka odeszła i po pewnym czasie postanowiliśmy, że KOT MUSI BYĆ W DOMU.

Najpierw przewertowałam kocią literaturę ,uczyłam się o kocich sprawach,a póżniej wybraliśmy rasę kotki. W grudniu 2001r. zamieszkała z nami Zara -Exo colourpoint/czekoladowa/. Jest bardzo kochana, mądra i przyjazna. We wrześniu 2002 roku na MIĘDZYNARODOWEJ WYSTAWIE KOTÓW RASOWYCH we Wrocławiu /Ex1 CAC/ ZOBACZYŁAM KOTY RASOWE wszelkich ras i nie mogłam oderwać oczu od kotki Brytyjskiej - tak zamieszkała z nami 2 tygodnie póżniej Sara liliowa Brytyjka -cudowna, kochana koteczka. W 2003 r. obydwie kotki zostały matkami szczęśliwych kociąt. Z nowymi rodzinami moich kociaków jestem w kontakcie, wyrosły na piękne koty są bardzo kochane. BORÓWECZKA córka Sary Brytyjki została z nami, jest piękną wystawową koteczką.

DZIĘKUJĘ Pani Izie/Brown Sugar*PL/ i Pani Irenie/Charming Eyes*PL/ za kotki, za dzielenie się ze mną swoimi wiadomościami doświadczonych Hodowców. Nasze koty i pies miieszkają z nami i bardzo sie przyjaźnimy.

POWRÓT